Rekrutacja do programu mentoringowego STEM 2022-2023

Firma WIIS Polska startuje z nowym programem mentoringowym STEM 2022-2023. Celem programu jest zwiększenie udziału kobiet w obszarze międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa.

Program jest skierowany do studentek oraz młodych absolwentek kierunków STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) z polskich uczelni zainteresowanych rozwojem kariery w obszarze bezpieczeństwa międzynarodowego, obronności i pokoju.

10 doświadczonych mentorek nawiąże współpracę z 10 utalentowanymi uczestniczkami podczas trwającego 12 miesięcy kursu. Program opiera się na indywidualnym mentoringu, szkoleniach umiejętności przywódczych, wizytach studyjnych oraz uczestnictwie w Warsaw Security Forum 2023. Program jest w pełni stypendialny.

Rekrutacja trwa do 24 października.

Program jest organizowany dzięki wsparciu Northrop Grumman Corporation oraz we współpracy z Europejską Akademią Dyplomacji i Fundacją im. Kazimierza Pułaskiego.

Szczegółowe informacje na temat programu STEM 2022-2023 można znaleźć na stronie internetowej WIIS Polska.