Absolwent Wydziału ZIF laureatem konkursu Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej

Miło nam poinformować, że praca magisterska Krzysztofa Kalinowskiego pt. „SAP HANA jako platforma sprzętowa i aplikacyjna w środowisku systemów SAP”, napisana pod opieką dr. hab. inż. Mieczysława Owoca, prof. UE, została nagrodzona w XXI Edycji Konkursu Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie informatyki ekonomicznej.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się podczas Jubileuszu 50-lecia nauki informatyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie 13 grudnia 2018 r. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

dyplomntiemlo_(1)-1