Zapraszamy do udziału w konkursie "Młode Talenty 2019"

Dolnośląski Klub Kapitału podjął kolejną inicjatywę promowania i nagradzania studentów, doktorantów oraz młodych pracowników nauki, którzy odnieśli znaczący sukces w różnych sferach życia. W tym celu Dolnośląski Klub Kapitału zaprasza społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego do udziału w drugiej edycji konkursu „Młode Talenty”. Zgłoszenia dokona JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Kaleta na podstawie postępowania konkursowego przeprowadzonego przez uczelnianą Komisję ds. Konkursu Dolnośląskiego Klubu Kapitału “Młode Talenty”, pod przewodnictwem dra hab. Bogusława Półtoraka, prof. UE.

Nagrody zostaną wręczone w kategoriach:
1) sukces naukowy,
2) sukces w zakresie innowacji,
3) sukces artystyczny,
4) sukces w działalności społecznej,
5) sukces w działalności przedsiębiorczej,
6) sukces sportowy.

Zgłoszenia w formie własnoręcznie podpisanej “Ankiety dla kandydatów do konkursu Młode Talenty” należy przedłożyć do dnia 11 marca 2019 r. w Dziekanatach lub Biurach Wydziałów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Do dnia 25 marca nominowanych z Uniwersytetu Ekonomicznego i zarekomendowana przez Komisję ds. Konkursu Dolnośląskiego Klubu Kapitału „Młode Talenty” zostanie przekazana organizatorom.

Ankieta dla kandydatów do konkursu Młode Talenty
Regulamin konkursu Młode Talenty 2019