Konkurs na najlepszy projekt nowego biznesu

Finansowanie dla nowych biznesów!

Oferta dla studentów oraz pracowników naukowych

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy projekt nowego biznesu. Pomysły mogą zgłaszać zarówno studenci i pracownicy naukowi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, który jest współorganizatorem wydarzenia wraz sześcioma uczelniami wrocławskimi oraz Dolnośląskim Funduszem Rozwoju – Inwestycyjny.
Rejestracja pomysłów (w formie prezentacji) trwa do końca października. Formularz dostępny na stronie: www.dfr.org.pl/konkurs_startupowy
Zwycięzcy konkursów uczelnianych wezmą udział w wielkim finale podczas 365 Timing Economic Congress  (21-22 listopada) w Hotelu Haston City we Wrocławiu. Główną nagrodą finału będzie możliwość realizacji przedstawionego pomysłu wspólnie ze spółką DFR Inwestycyjny.

Zapraszamy do kontaktu:
Centrum Współpracy z Biznesem