Prof. Boguslawa Drelich-Skulska została członkiem komisji prestiżowego stowarzyszenia

Prof. Bogusława Drelich-Skulska, Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą, została członkiem Komisji Innowacji AACSB International  Association to Advance Collegiate Schools of Business, którego doroczne posiedzenie odbywa się w dniach 12-15 września w San Antonio, Teksas USA.
AACSB to największe na świecie stowarzyszenie zrzeszające studentów, uczelnie wyższe oraz przedstawicieli biznesu zajmujących się rozwojem edukacji w zakresie zarządzania. AACSB powstało w 1916 r. w Stanach Zjednoczonych, a jej członkowie pochodzą obecnie z 90 krajów świata.
Nasz Uniwersytet został przyjęty w poczet członków AACSB International. Association to Advance Collegiate Schools of Business w marcu 2017 r.