Profesor Anetta Zielińska uhonorowana tytułem doktora honoris causa

50822269_586678021803661_1879375382608609280_n_anettaMamy przyjemność poinformować, że 30 stycznia 2019 r. na posiedzeniu Rady Senatu Tarnopolskiego Narodowego Uniwersytetu Ekonomicznego, odbyła się uroczystość nadania dr hab. Anetcie Zielińskiej, prof. UE honorowego tytułu „Honorowego Doktora Tarnopolskiego Narodowego Uniwersytetu Ekonomicznego" – Doctora Honoris Causa.

Tytuł jest wyrazem uznania dla prof. Anetty Zielińskiej za długoletnią, twórczą współpracę z Uniwersytetem oraz za interesujący dorobek naukowy i dydaktyczny.

Profesor Anetta Zielińska wniosła znaczący wkład, wspierając międzynarodową współpracę między instytucjami szkolnictwa wyższego w różnych jej formach, inicjując mobilność studentów w TNEU, organizując międzynarodowe konferencje naukowe, panele dyskusyjne, rozwijając językowe projekty i programy międzynarodowe.

Facebook TNEU

link do strony TNEU