Ogłoszenie o rekrutacji pracownika do Centrum Współpracy Międzynarodowej

Centrum Współpracy Międzynarodowej zatrudni osobę do pracy w Sekcji Mobilności Międzynarodowej. Zakres obowiązków obejmować będzie głównie obsługę studentów polskich i zagranicznych, biorących udział w międzynarodowej mobilności studentów (w ramach Programu Erasmus oraz poza nim). Dodatkowo, do zadań pracownika będzie należało wykonywanie zadań wyznaczonych przez Dyrektora Centrum Współpracy Międzynarodowej i związanych z funkcjonowaniem Centrum oraz przez Kierownika Sekcji Mobilności Międzynarodowej.

Wymagania:
1.     Wykształcenie wyższe.
2.     Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom minimum B2).
3.     Wysoka kultura osobista
4.     Umiejętność pracy w zespole
5.     Umiejętność pracy w warunkach stresowych.

Oferta związana jest z pracą w młodym, dynamicznym zespole. Istnieje możliwość podnoszenia własnych kompetencji poprzez udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach.
Podania o pracę w formie listu motywacyjnego oraz CV prosimy składać u Kierownika Sekcji Mobilności Międzynarodowej, Pani mgr Iwony Przyłęckiej, budynek A1, pokój 16.

Podania będą przyjmowane do dnia 22 lutego 2019 r.