UEW i SGH łączą siły w realizacji projektów naukowych

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie organizują konkurs na dofinansowanie badań w ramach międzyuczelnianych grantów dla swoich pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych. Celem projektu jest wzbogacenie wiedzy w jednej lub kilku dyscyplinach naukowych, rozwój naukowy nauczycieli akademickich zatrudnionych w SGH i UEW oraz podjęcie przyszłych działań służących realizacji projektów badawczych finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Projekt międzyuczelnianych grantów jest  wspaniałą okazją do nawiązania długotrwałej współpracy między przedstawicielami akademickimi dwóch uczelni oraz wymiany doświadczeń.

Aby ubiegać się o grant, należy stworzyć  zespół w celu wspólnego prowadzenia badania naukowego, składającego się z co najmniej czterech, ale nie więcej niż dziesięciu, nauczycieli akademickich zatrudnionych w SGH i UEW, przy czym udział pracowników jednej z uczelni nie może stanowić mniej niż 40%. W nawiązaniu współpracy pomogą specjalnie przygotowane biogramy uczestników chętnych do wzięcia udziału w konkursie, publikowane na stronach dedykowanych inicjatywie.
Na realizację jednego projektu badawczego przewidziany jest grant w wysokości do 24 tys. brutto.

Rozpoczęcie etapu aplikacyjnego już 30.09.2019
Więcej szczegółów na stronie: http://www.ue.wroc.pl/badania/20351/projekt_sgh_oraz_uew.html