Wygrana studentów na szczeblu krajowym konkursu finansów CFA

W finale krajowym renomowanego konkursu z dziedziny finansów CFA Institute Research Challenge drużyna Uniwersytetu  Ekonomicznego we Wrocławiu w składzie: Karolina Bajorek, Michał Kazan, Tomasz Olejarski, Przemysław Stadnik, Michał Szczepanik (kapitan) zajęła I miejsce. Krajowe rozgrywki finałowe tego największego studenckiego konkursu finansowego na świecie polegały na obronie przed panelem profesjonalistów raportu analitycznego na temat wybranej spółki (w tym roku PKN Orlen, rekomendacja "trzymaj" ;-)). Członkowie drużyny są studentami Master Study in Finance na wydziale ZIF. W przygotowaniu drużyny do konkursu uczestniczyli: Grzegorz Jajuga (mentor branżowy) oraz dr hab. Tomasz Słoński (doradca akademicki). Życzymy sukcesów w rozgrywkach na szczeblu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, które odbędą się w Zurychu w kwietniu br. Wszystkim szczerze gratulujemy.

zdjecie_1_