Wizyta studentów University of Malta

W dniach 19-24 marca 2019 r. gośćmi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocawiu są studenci z Malta University wraz z ich opiekunami. Wizyta ta odbywa się w ramach dwustronnej umowy międzyuczelnianej. Koordynatorami ze strony naszej uczelni są dr hab. Sylwia Przytuła, prof. UE i dr Katarzyna Tracz-Krupa (Katedra Zarzadzania Kadrami).
University of Malta reprezentują prof. Frank Bezzina (dziekan Wydziału FEMA), prof. Vincent Cassar (z-ca dziekana), dr Emanuel Said (kierownik Katedry Marketingu) oraz dr Nathaniel Massa (Katedra Zarządzania)

Agenda wizyty zakłada moduł naukowy realizowany w postaci zajęć i warsztatów studentów z Malty razem ze studentami studium podyplomowego Buisness Communcation, a także moduł praktyczny w postaci wizyt w firmach. Dzieki uprzejmości takich firm jak  3M Innovation Center oraz IBM studenci z Malty będą mogli odwiedzić te firmy, uczestniczyć w prelekcjach, zobaczyć innowacyjne rozwiązania z zakresu produkcji, technologii informatycznych i dowiedzieć się o sposobach zabezpieczenia danych w cyberprzestrzeni.

Poza  walorami naukowymi i praktycznymi studenci będą mieli możliwość zwiedzania Wrocławia, zobaczenia Panoramy Racławickiej.

2019_03_20_malta__5_