Program Executive MBA otrzymał akredytację Stowarzyszenia AMBA

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że prowadzone na Wydziale Zarządzania Informatyki i Finansów programy Executive MBA uzyskały prestiżową akredytację AMBA, przyznawaną przez The Association of MBAs na okres trzech lat. Tym wyjątkowym potwierdzeniem wysokiego poziomu i jakości programu może pochwalić jedynie ok 300 szkół biznesu na świecie. W Polsce akredytację AMBA uzyskało jedynie kilka uczelni, w tym Warsaw School of Economics and Business czy Kozminski University.
AMBA  jest globalnym stowarzyszeniem, będącym autorytetem w zakresie kształcenia podyplomowego w dziedzinie zarządzania.

“Accreditation of the MBA portfolio has been awarded to Wroclaw University of Economics, Faculty of Management, Computer Science & Finance by AMBA.” – to pierwsze słowa z listu z dnia 12 września 2019 r., podpisanego przez Dyrektora Akredytacji w stowarzyszeniu AMBA, adresowanego do  Dziekan Wydziału Informatyki, Zarządzania i Finansów, prof. dr hab. Ewy Stańczyk-Hugiet.

Dzięki przyznanemu wyróżnieniu, nasz Uniwersytet dołączył do elitarnego grona uczelni, w którym znajdują się tak znaczące i znane szkoły biznesu, jak London Business School, Oxford Brookes University Business School czy Copenhagen Business School.

Za ten bezprecedensowy sukces Wydziału, ale i całej Uczelni, należą się gratulacje wielu osobom, które swoją kreatywnością, pracą i determinacją przyczyniły się do jego osiągnięcia. Jednak o przyjęcie szczególnych gratulacji prosimy Dyrektor MBA dr hab. Marzenę Stor prof. UE oraz koordynatora programu EMBA, dr. Łukasza Haromszeki.