Kolejny raz najpopularniejsi!

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowany został raport z tegorocznej rekrutacji na studia. Miło nam poinformować, że – podobnie jak w poprzednich latach – nasz uniwersytet okazał się najchętniej wybieraną przez maturzystów uczelnią ekonomiczną w kraju. Aplikowało do nas 11363 kandydatów. Drugie  miejsce zajął Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, na który aplikację złożyło  7997 kandydatów.
Taki wynik rekrutacji jest niewątpliwie efektem wysokiego poziomu merytorycznego zajęć prowadzonych przez kadrę naukowo-dydaktyczną, a także profesjonalnej i skutecznej strategii marketingowej,