inQUBE przeniesie studentów w świat nowych technologii

Zapraszamy do inQUBE w poniedziałek, 21 października od godz. 13.30.

dsc01943

Helikopter unoszony myślami, strefa wirtualnej rzeczywistości, długopisy 3D i experience rooms to tylko niektóre atrakcje, które inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości przygotował dla studentów i pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego podczas uroczystości otwarcia nowej siedziby.

Goście wejdą do strefy inQUBE, gdzie wirtualny świat miesza się z rzeczywistością. Te nowe technologie doskonale wpisują się w nowoczesne, niebanalne i oryginalne wnętrza inkubatora, które trzeba zobaczyć!
Na ośmiu stanowiskach, każdy będzie mógł przemierzyć odległe światy we wszechświecie, skoczyć ze spadochronem, pływać z rekinami w oceanie lub odwiedzić dowolne miejsce na Ziemi. W innym pokoju, nie iluzja, ale zdobycze najnowszej nauki i techniki, pozwolą unieść helikopter tylko za pomocą myśli, bez użycia rąk. A w jeszcze innym pokoju, rysunki ze zwykłej kartki przejdą do trójwymiaru.
InQUBE przygotował także experience rooms, a więc pokoje, gdzie eksperci w oryginalny i niekonwencjonalny sposób, zabiorą uczestników zabawy do świata biznesu. Dla każdego, kto przejdzie tę ścieżkę edukacyjną jest nagroda. Pokoje będą rozmieszczone na różnych piętrach trzykondygnacyjnego, nowoczesnego budynku inQUBE, a więc biorąc udział w zabawie będzie można zwiedzić nowy budynek inQUBE. Zapraszamy!

miejsce: inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości
data: poniedziałek, 21 października