Wyróżnienie Szkoły Giełdowej na UEW

Szkoła Giełdowa na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu została nagrodzona przez Fundację GPW za dwudziestoletnią współpracę, wsparcie i promowania zagadnień związanych z rynkiem kapitałowym.
_resized_600x898_dsc08461
Program edukacyjny Szkoły Giełdowej adresowany jest do każdego, kto chce wiedzieć więcej o rynku kapitałowym, do osób, które planują podjąć inwestowanie (w szczególności na giełdzie) oraz do inwestorów. Na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbył się pierwszy kurs oraz jej oficjalne otwarcie  – 15 maja 1999 r.

Uroczyste wręczenie nagrody miało miejsce 18 października 2019 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej przeczytasz  na Portalu w wywiadzie z dr Agnieszką Wojtasiak-Terech, koordynatorem i wykładowcą programu edukacyjnego „Szkoła Giełdowa”.