CloudNine, konkurs ogólnopolski na najlepsza pracę dyplomową z zakresu logistyki oraz Amazon Game Hack, rozstrzygnięte

Pierwsza edycja jedynej w swoim rodzaju konferencji zrzeszającej praktyków biznesu, studentów oraz przedstawicieli akademickich już za nami. Organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Managerów Logistyki i Zakupów (PSML) Konferencja CloudNine Industry 4.0 & SCM Trends odbyła się 14.11.2019 r., podczas Warsaw Industry Week w Ptak Warsaw Expo.
Wyjątkowe, realizowane po raz pierwszy, spotkanie świata Biznesu i Nauki z nowym pokoleniem reprezentowanym   przez   aktywnych    Studentów    wchodzących   już wkrótce    na   rynek   pracy, zgromadziło wielu przedstawicieli wyższej kadry zarządzającej odpowiedzialnej za zarządzanie łańcuchem dostaw oraz najbardziej utalentowanych studentów z całej Polski.
Na wydarzenie składały się dwa równolegle odbywające się konkursy: Konkurs na Najlepszą Pracę Dyplomową Roku oraz Amazon Game Hack. Podczas Amazon Game Hack, studenci podzieleni na zespoły, konkurowali między sobą o najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązanie na zadany przez przedstawicieli Amazon problem biznesowy, który następnie był poddawany ocenie kapituły konkursowej. W konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową, wyselekcjonowani finaliści prezentowali swoje innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw oraz z zakresu media/sprzedaż/reklama, które następnie były poddawane głosowaniu przez audytorium w czasie rzeczywistym.
Wybór zwycięzców odbył się poprzez aplikację Atool powered by Allegro, która poza możliwością oceniania poszczególnych wystąpień, pozwoliła Uczestnikom swobodnie przeglądać program konferencji i zadawać pytania dotyczące prezentowanych rozwiązań.
Z UEW do finału Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową Roku zakwalifikowały się 4 osoby. Niezmiernie nam miło, że aż 3 osoby zostały nagrodzone. Nagrodę otrzymali:
•    Ewa Szczęsna - 2500 PLN, nagroda ufundowana przez Biuro Reklamy TVP, opiekunem pracy był dr hab., prof. UE Marek Kośny,
•    Patryk Panek – otrzymał złoty bilet Top Young 100, opiekunem pracy była dr inż. Izabela Dziaduch,
•    Paula Czernik – otrzymała zaproszenie na Konferencję Polzak Marketing 2020 oraz nocleg, opiekunem pracy była dr hab., prof. UE Magdalena Rojek-Nowosielska.
Podczas konferencji zostały także wręczone nagrody w konkursie Amazon Game Hack. Pomimo ogromnego zaangażowania naszemu zespołowi nie udało się zdobyć głównej nagrody, jednak wielkie gratulacje za podjęcie wyzwania. W Amazon Game Hack wzięli udział: Oskar Januszkiewicz, Martyna Poniatowska, Marta Pawłowska, Natalia Cebula, Wojciech Ferens, Natalia Tejedor.

Ogromne gratulacje również dla Opiekuna Akademickiego dr Natalii Szozdy, która została narodzona zaproszeniem na Galę Logistyki, Transportu i Produkcji 2019 za 2 letnie zaangażowanie w działalność Polish Supply Management Leaders.

Autorka notatki: Magdalena Tuora                                                               Zobacz fotorelację
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach                                                       Autor: Przemysław Wilk