Biznesowy indywidualny program studiów – edycja 3

Droga Studentko/ Drogi Studencie,
przed nami trzecia edycja innowacyjnego projektu dydaktycznego – zapraszamy do przygody z BIPS!

Czym jest BIPS?
BIZNESOWY INDYWIDUALNY PROGRAM STUDIÓW to autorski projekt Uniwersytetu Ekonomicznego
we Wrocławiu ukierunkowany na budowanie relacji STUDENCI-NAUKA-BIZNES. To projekt, który ma na celu przyspieszenie Twojego rozwoju osobistego, społecznego i zawodowego poprzez zwrócenie większej uwagi na kompetencje kluczowe i zindywidualizowanie ścieżki kształcenia, przy jednoczesnym wsparciu dwóch doświadczonych opiekunów – certyfikowanego tutora akademickiego oraz mentora biznesowego. BIPS to 3-semestralna praca nad projektami indywidualnymi i zespołowymi oraz możliwość tworzenia społeczności osób aktywnych, zaangażowanych, które z pasją i wytrwałością dążą do wyznaczonych celów.

Dla kogo jest BIPS?
Do trzeciej edycji projektu zapraszamy studentów studiów stacjonarnych, którzy w semestrze letnim 2019/2020 będą na 2 roku I stopnia lub 1 roku II stopnia.

Jeżeli:
•    chcesz od studiowania czegoś więcej,
•    aktywnie szukasz inspiracji i ciekawych wyzwań,
•    nie odpuszczasz i z zaangażowaniem dążysz do celu,
•    potrzebujesz merytorycznego wsparcia, aby w pełni rozwinąć swój potencjał,
•    chcesz budować trwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku...
                                                                                                      …BIPS jest dla Ciebie!
Co daje BIPS?
•    indywidualizację procesu kształcenia,
•    wsparcie rozwoju naukowego i osobistego – opiekę certyfikowanego tutora akademickiego,
•    stały kontakt z praktyką i wsparcie rozwoju zawodowego – opiekę mentora biznesowego,
•    podnoszenie kompetencji kluczowych – projekty, szkolenia, warsztaty w takich obszarach jak innowacje
i przedsiębiorczość, praca zespołowa oraz mistrzostwo osobiste,
•    ciekawe doświadczenia w ramach tworzenia społeczności BIPS, kreatywne inspiracje i kontakty z ludźmi pełnymi pasji, którzy spełniają swoje marzenia.

Co w tym szczególnego?
BIPS to wyjątkowe 3-semestralne doświadczenie.
BIPS to program świadomego uczenia się, a nie nauczania.
BIPS to współpracująca ze sobą społeczność studentów, mentorów i tutorów.
BIPS to praca w triadzie nad rozwojem Twoich kompetencji i przyspieszeniem kariery zawodowej.
BIPS to najlepsza okazja do weryfikowania Twojego pomysłu na siebie/ na biznes.
Jeżeli czujesz, że projekt jest dla Ciebie – zapraszamy do aplikowania. Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziesz na stronie: www.bips.ue.wroc.pl  . Na Twoje zgłoszenie czekamy do 15.11.2019.