Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Gdy nauka spotyka się z biznesem – studia są praktyczne!

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że razem z naszym partnerem – Wrocławskim Parkiem Technologicznym – oficjalnie zainaugurowaliśmy 2 edycję specjalności „Innowacje rynkowe – projektowanie i wdrażanie”.
4 listopada 2019 r. w sali konferencyjnej budynku Delta w imieniu Wrocławskiego Parku Technologicznego przywitał naszych studentów pan Marek Winkowski, wiceprezes WPT oraz pani Sylwia Wójtowicz, dyrektor ds. komercjalizacji i rozwoju WPT. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu reprezentowały pani dr Sylwia Wrona (opiekun specjalności, Katedra Strategii i Metod Zarządzania) oraz pani dr Monika Hajdas (Katedra Zarządzania Marketingowego). Nad wydarzeniem czuwała pani Dorota Grzegory (Dział Rozwoju i Komercjalizacji WPT).
Specjalność to innowacyjny projekt dydaktyczny Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oparty na metodyce Design Thinking, który w 2016 roku został wyróżniony na forum międzynarodowym w konkursie POLISHOPA HONEYCOMBS AWARD 2016 w kategorii EDUKACJA – najlepsze inicjatywy powstałe w Polsce.
Specjalność dedykowana jest osobom z pasją i ciekawością świata, które chcą tworzyć wartościowe i użyteczne rozwiązania oraz przekuwać swoje pomysły w praktykę. Skierowana jest zarówno do osób, które chcą założyć startup i prowadzić własny biznes, jak i tych, które podejmują pracę w przedsiębiorstwach stawiających na innowacyjność.
W tej edycji studenci zmierzą się z wyzwaniami przygotowanymi przez:
- Grenade HUB Sp. z o.o. (zespół w składzie: Paulina Chodorska, Klaudia Kmit, Maria Labisz, Marta Mironiska, Marcin Wojtaś),
- IPA BioTech Sp. z o. o. (zespół w składzie: Alicja Brzostecka, Marcin Fundeła, Julia Kovalova, Aleksandra Ozga, Magda Płóciennik),
- Lediko Sp. z o.o. (zespół w składzie: Miłosz Ciesiołkiewicz, Paulina Duniec, Karolina Gaweł, Marcin Grzegorczyn, Mateusz Pabjasz),
- Scanway Sp. z o.o. (zespół w składzie: Aleksandra Karina Łoniewska, Aleksandra Romańczyk, Maciek Solarek, Maria Stec,  Paulina Zielińska),
- WPT S.A. STELLAR HUB (zespół w składzie: Maciek Gralla, Marian Frank, Fedor Suhoverhov).

Naszym partnerom dziękujemy za współpracę i zaangażowanie!
Studentom życzymy powodzenia i wielu ciekawych wrażeń!
Kontakt: sylwia.wrona@ue.wroc.plhttps://pl.linkedin.com/in/sylwiawrona

Szerzej na temat specjalności: http://www.ue.wroc.pl/wydzial_ne/10006/specjalnosc_innowacje_rynkowe_projektowanie_i_wdrazanie_ii.html

Zobacz prezentację specjalności

w_oczekiwaniu_na_to_czym_sie_zajmiemy