Dolnośląskie Dni Innowacji

dolnoslaskie_dni_innowacji

W dniach 28 i 29 września 2019 r. przedstawiciele Akademickiego Centrum Badań i Rozwoju BioR&D mieli przyjemność reprezentowania naszej uczelni w Dolnośląskich Dniach Innowacji, zorganizowanych przez Wrocławską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT.

dolnoslaskie_dni_innowacji_stoisko_1

W trakcie imprezy zaprezentowaliśmy ofertę i kierunki działań Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i ACBiR BioR&D oraz efekty wcześniejszej współpracy centrum z firmami z otoczenia gospodarczego. Wydarzenie było również okazją do zaprezentowania po raz pierwszy logo powstającego właśnie na naszej uczelni laboratorium bioekonomicznego „BioInLab”.

bioinlab_logo

Nasi najmłodsi goście mogli pobawić się „akwarium” sterowanym z laptopa, czyli samodzielnie sterować parametrami środowiskowymi fotobioreaktora typu air-lift za pomocą komputerowego systemu pomiarowo-sterującego naszego autorstwa.

najmlodsi_goscie_1