Zaproszenie na konferencję: „Kształtowanie kompetencji w gospodarce cyfrowej"

abc

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału we współorganizowanej przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu konferencji „Kształtowanie kompetencji w gospodarce cyfrowej” realizowanej w ramach cyklu Open Eyes Economy on Tour 2019. Odbędzie się ona 8 maja 2019 r. o godz. 10:00 (Kampus UEW).

Konferencja poświęcona będzie kształtowaniu kompetencji w gospodarce cyfrowej i wyzwaniom, które stawia współczesna sytuacja na rynku pracy. Cyfrowa transformacja przedsiębiorstw niesie bowiem ogromne wyzwania zarówno dla przedsiębiorstw – przekształcając ich modele biznesu, pracowników – eliminując jedne zawody i kształtując nowe, jak również dla uczelni – skłaniając do budowania nowych profili kompetencji przyszłych pracowników wiedzy.

Wydarzenie to tworzy okazję do wskazania zarówno sposobów kształcenia nowych i kluczowych dla wspomnianego sektora kompetencji, jak i do zwiększenia świadomości na uczelniach co do jego specyfiki i kierunków rozwoju.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona (więcej)

W załączeniu przesyłam zaproszenie prof. dr. hab. Andrzej Kalety  - JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz prof. dr. hab. Jerzego Hausnera - Przewodniczącego Rady Programowej Open Eyes Economy Summit jak również program konferencji.  Gościem specjalnym wydarzenia będzie Wanda Buk, podsekretarz stanu w  Ministerstwie Cyfryzacji.

Więcej o wydarzeniu (kliknij link)
Zapisy na konferencję (kliknij tutaj)

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 5 maja 2019 roku.