Otwarty wykład Pana Juliana L’Enfant

julian_lenfant_300Zapraszamy na otwarty wykład
Pana Juliana L’Enfant MEd (Plurilingual Ed), Dip RSA
27 czerwca 2019 o godzinie 10.00 208 CKU

W dniu 27 czerwca 2019 r. o godzinie 10:00 w 208 CKU Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu ma zaszczyt powitać pana Juliana L'Enfant z Saint Mary's University w Halifax, Kanada.
Pan Julian L’Enfant pracuje jako Academic Service Manager, będąc ekspertem w dziedzinie edukacji wielojęzycznej i zintegrowanego kształcenia przedmiotowo-językowego (Content and Language Integrated Learning). Prowadził szereg programów CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages), które zostały zatwierdzone przez Cambridge Assessment English, a obecnie pracuje w Studium Nauczania i Uczenia się jako Educational Developer w Saint Mary's University. Pan L'Enfant zapewnia również szkolenia międzykulturowe dla pracowników i wykładowców w Saint Mary's, więc jego doświadczenie w tym obszarze może być również interesujące dla porównania z praktyką naszej instytucji w zakresie rozwoju międzynarodowego / międzykulturowego.
Wykład będzie dotyczył rozwoju komunikacji międzykulturowej, która jest zapewniana wykładowcom i pracownikom Saint Mary’s University oraz stwierdzenia, w jaki sposób te teorie i modele mogą znaleźć zastosowanie w innym kontekście, tj. kulturze i budowaniu zrozumienia międzykulturowego; rozwijania osobistego zrozumienia złożoności narzędzi kultury w celu ułatwienia komunikacji między kulturami. Wykład obejmie także konwersację na temat języka angielskiego jako środka nauczania, koncentrując się na rozwijaniu umiejętności akademickich oraz zintegrowanego uczenia się treści i języka jako sposobu promowania i rozwijania kompetencji wielojęzycznych i wielokulturowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wykładzie. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Centrum Współpracy Międzynarodowej.
uniwersytet_sm