Noc laboratoriów

Dr inż. Hanna Sikacz, prodziekan ds. rozwoju i promocji Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego, uczelniany koordynator Nocy Laboratoriów (NL) organizowanej przez Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. zachęca osoby zainteresowane przygotowaniem imprez w ramach tegorocznej V edycji NL, która odbędzie się 19 października br., do zgłaszania zajęć w ramach powyższego wydarzenia.
Noc Laboratoriów jest wydarzeniem o charakterze społecznym, mającym aspekt edukacyjny oraz informacyjny o projektach badawczych prowadzonych w laboratoriach Organizatora (Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o.) i Partnera, którym mamy okazję zostać. Celem Nocy Laboratoriów jest zaprezentowanie potencjału badawczego wrocławskich laboratoriów oraz nowoczesnego sprzętu, w który są one wyposażone. Partnerem Honorowym Nocy Laboratoriów jest m.in. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Dotychczas Partnerami wśród wrocławskich uczelni byli: Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Politechnika Wrocławska. Po raz kolejny także Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu może wziąć udział w wydarzeniu i zaistnieć w świadomości osób zainteresowanych Nocą Laboratoriów jako Uczelnia dysponująca bazą laboratoryjną, a przede wszystkim kształcącą także inżynierów-ekonomistów.
Zgłoszenia (formularz) do tegorocznej edycji prosimy przesyłać do 1 lipca 2019 r. na mail koordynatora: hanna.sikacz@ue.wroc.pl  .