Projekt "Doświadczenia 65+"

inQUBE Consulting oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku, wraz z takimi markami jak PZU i Rossmann, wsparli projekt badawczy „Doświadczenia 65+”, inicjatywę objętą patronatem honorowym Rzecznika Praw Obywatelskich.
W ramach projektu zrealizowany został wywiad grupowy ze słuchaczami Uniwersytetu nt. m.in. stosunku seniorów do nowoczesnych technologii oraz podejścia osób odpowiadających za obsługę  klientów do tej grupy konsumentów.
Zespół projektowy odwiedził także słuchaczy na spotkaniach sekcji zainteresowań oraz porozmawiał z prof. dr hab. Bogusławem Fiedorem (pomysłodawcą utworzenia UTW na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu) oraz dr inż. Markiem Urbanem (pełnomocnikiem Rektora ds. UTW) o okolicznościach powstanie oraz codziennym funkcjonowaniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami video z tych spotkań:

inqube_consulting_ue   logo_d65