Wystartowaliśmy w Triathlonowej Sztafecie Firmowej

Dwa zespoły reprezentowały Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu w prestiżowej Triathlonowej Sztafecie Firmowej, które odbyły się 09.06 w Mietkowie (start pływaków).  W zawodach wystąpiło prawie 200 sztafet reprezentujących firmy z Dolnego Śląska. Wśród firm reprezentowanych w tych zawodach były, m.in.: 3M, KGHM, Bombardier, Capgemini, Toyota, Santander oraz Nokia. Nasze sztafety były jedynymi reprezentującymi wyższą uczelnię.
Uczelnię  reprezentowali:
Sztafeta I - pływanie: Kamil Fronia rower: Krzysztof Skibiński bieg: Paweł Hanczar
Sztafeta II – pływanie: Dobromir Herzog rower: Dominik Grzegorzyca bieg: Grzegorz Tarczyński
Zajęliśmy 33 i 42  miejsce.
Gratulujemy sukcesu.
Szczegóły na stronie https://triathlonfirmowy.pl