Podpisanie umowy na realizację nowoczesnego budynku dydaktycznego w ramach projektu PORTAL

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 27 maja 2019 roku w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu została zawarta umowa na realizację zadania „Zaprojektowanie oraz budowa obiektu dydaktycznego na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu”, w ramach  projektu pn. „PORTAL – Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu", współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (nr projektu POWR.03.05.00-00-Z110/17)
Umowa została podpisana osobiście przez JM Rektora UEW, prof. dr. hab. Andrzeja Kaletę oraz reprezentanta Wykonawcy - mgr. inż. Tomasza Nadstawek, Prezesa Zarządu firmy Mroncz&Nadstawek sp. z o.o., przy współudziale Prorektora ds. finansów i rozwoju, prof. Bartłomieja Nity oraz osób zaangażowanych w realizację zadania z ramienia Uczelni.
Nowy obiekt dydaktyczny, opracowany w technologii modułowej, zostanie zlokalizowany na terenie kampusu Uczelni w bezpośrednim sąsiedztwie Inkubatora Przedsiębiorczości InQube. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca 2019 roku.

Autorzy notatki: dr Krzysztof Nowosielski i Marta Kindrat – kierownik Projektu Portal

2019_05_27_centrum_symulacji_procesow__8_

2019_05_27_centrum_symulacji_procesow__10_