Pracownicy UEW powołami do rad społecznych przy Prezydencie Wrocławia

29 maja 2019 roku Prezydent Miasta, Jacek Sutryk powołał nowy skład wrocławski rad społecznych. Wśród członkiń tych gremiów znalazły się przedstawicielki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a wśród nich:
•    prof. Wanda Kopertyńska, kierownik Katedry Zarządzania Produkcją i Pracą  - członkini powołana na kolejną drugą kadencję do Wrocławskiej Rady Kobiet
•    Izabela Beno, prezeska Fundacji na Rzecz Równości oraz zastępczyni Dyrektora Centrum Współpracy z Biznesem – członkini Wrocławskiej Rady Kobiet
•    dr Barbara Mróz-Gorgoń, adiunkt w katedrze Podstaw Marketingu – członkini Rady ds. Rozwoju Społecznego

„Udział w tych gremiach jest wyrazem odpowiedzialności społecznej pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, dla których ważne jest działanie na rzecz rozwoju i podnoszenia jakości życia mieszkańców Wrocławia. To ogromne wyróżnienie i zaszczyt dla całej naszej społeczności akademickiej. Cieszymy się bardzo i serdecznie gratulujemy” – powiedział JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. Andrzej Kaleta.

rady-spoleczne-przy-prez-4