Egzaminy CISI na UEW

W dniu 23.10.2019 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbył się pierwszy egzamin dla finansistów i ekonomistów, którzy chcą zdobyć certyfikat CISI. Jest to pierwszy z egzaminów w ramach podpisanej we wrześniu umowy z Chartered Institute for Securities & Investment na podstawie której Uniwersytet stał się ośrodkiem certyfikującym  CISI.

W ramach podpisanej umowy przeszkolono dwie osoby, które nabyły prawa egzaminatora z ramienia instytucji certyfikującej, a uczelnia dostosowała trzy sale na potrzeby przeprowadzania egzaminów.

Z ramienia CISI za prawidłową realizację umowy  odpowiada Pani Karolina Pajor, ze strony uczelni jednostką koordynującą jest Centrum Współpracy z Biznesem.

Planujemy, że początkowo będziemy organizować jeden egzamin w miesiącu, jednak w przypadku zwiększenia zainteresowania zwiększymy ich częstotliwość.