Rozwijaj się na stażach – oferta Centrum Współpracy z Biznesem

Centrum Współpracy z Biznesem aktualnie prowadzi rekrutacje dla 130 studentów i studentek do 5 projektów stażowych „STAŻE NA START…” współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój.
Oferta skierowana jest do osób kształcących się na:
    studiach I stopnia 3. roku
    Informatyki w Biznesie,
    Zarządzania i Logistyki Wydziału ZIF oraz
    studiach II stopnia 1. roku:
    Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Zarządzania Wydziału NE,
    Finansów i Rachunkowości Wydziału NE,
    Gospodarki Przestrzennej NE,
    Zarządzania Wydziału ZIF,
    Zarządzania i Inżynierii Produkcji ZIP.

Zainteresowani studenci i studentki mają możliwość współpracy z gronem firm o różnorodnym działających w branżach: farmaceutycznej, logistycznej, IT, finansów, produkcji, ubezpieczeń, bankowości, edukacji, nieruchomości, administracji publicznej. Warto sprawdzić jakie marki tworzą ten portfel produktowy , szczególnie, że łączna liczba Pracodawców deklarujących swój udział we wszystkich projektach „STAŻE NA START…” to ponad 100 firm, które zaproponowały ponad 300 kierunkowych programów stażowych i prawie 400 miejsc stażowych.

Staże realizowane u Pracodawców rozpoczynają się w kwietniu 2019 i w zależności od kierunku studiów trwać będą 120 godzin lub 360 godzin. Jako realizatorzy staży zapewniamy studentom i studentkom:

2_graf

Wartym podkreślenia jest fakt, iż ponad 60% studentów i studentek, tj. ok. 250 osób  biorących udział w poprzednich edycjach projektów otrzymało zatrudnienie u Pracodawców oferujących miejsca stażu.

Więcej informacji http://www.biurokarier.wroclaw.pl/studenci/18059/staze_na_start_ii.html

3_logotoypy_1800