Nabór na szkolenia dla Nauczycieli Akademickich UEW do projektu PORTAL

loga
W związku z realizacją projektu „PORTAL - Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu” zapraszamy nauczycieli akademickich Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do wzięcia udziału w szkoleniach dedykowanych pracownikom etatowym Uczelni zatrudnionym na stanowiskach naukowo-dydaktycznych lub dydaktycznych.
Oferta obejmuje następujące szkolenia:

Rekrutacja potrwa do 15.01.2019 r. Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć w Centrum Kształcenia Ustawicznego, pok. nr 4 lub 5.
Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie: https://www.szkolenia.ue.wroc.pl/szkolenia.html?f%5Ba%5D%5B30%5D=1

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „PORTAL - Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.