Rusza projekt INTEREKON

4 marca rozpoczęła się rekrutacja do programów wspierających rozwój naukowy  pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, w ramach projektu „Program doskonałości naukowo-badawczej INTEREKON”.

Projekt finansowany jest ze środków programu ”Regionalna Inicjatywa Doskonałości”, prowadzonego przez MNiSW.
W ramach projektu pracownicy badawczy i badawczo-dydaktyczni UEW mogą ubiegać się o dofinansowanie indywidualnych i zespołowych projektów badawczych, w ramach programów: InterTEAM, Mini Granty oraz Granty Young Researcher.
Ponadto, w ramach projektu przewiduje się dofinansowanie organizacji konferencji i warsztatów, wyjazdów naukowych a także organizację szkoleń dla pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych. Beneficjenci, którzy wykażą się najwyższą efektywnością w promocji wyników badań (w postaci publikacji i złożonych wniosków grantowych), mogą liczyć na dodatkowe stypendia motywacyjne.

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem zapraszamy na stronę internetową projektu: www.interekon.ue.wroc.pl oraz na spotkanie informacyjne: 6 marca, godz. 13:30, sala 1P.

Realizacja projektu potrwa do końca 2022 r.
Kierownikiem projektu jest prof. dr hab. Ewa Stańczyk-Hugiet.
Obsługę administracyjną projektu INTEREKON prowadzi Centrum Obsługi Badań Naukowych.