Dolnośląski Festiwal Nauki - ostatnie dni na zgłoszenia

Przypominamy o upływającym 31 marca terminie zgłaszanie imprez na Dolnośląski Festiwal Nauki.

Tegoroczny DFN na naszej uczelni (edycja wrocławska) będzie odbywać się w dniach

20 września (piątek)  23-25 września (poniedziałek-środa) 2019 r.

Zachęcamy do zgłaszania wykładów, pokazów, wystaw, warsztatów, prezentujących w przystępny sposób obszar badawczy jednostek, zainteresowania naukowe pracowników, obszar działań kół naukowych. Festiwal to świetna okazja do popularyzacji Państwa dokonań.

"Między duchem a materią pośredniczy matematyka" - pod tym hasłem odbędzie się XXII Dolnośląski Festiwal Nauki w 2019 roku. Związane to jest z Rokiem Matematyki. Państwa imprezy nie muszą jednak być związane z tym obszarem.

Dolnośląski Festiwal Nauki to znakomita okazja do promowania oferty edukacyjnej naszej Uczelni.

Wieloletnie doświadczenia wskazują, że szczególnym zainteresowaniem wśród gości festiwalu cieszą się pokazy i warsztaty.

Więcej o tegorocznym festiwalu na naszej uczelni

Formularze zgłoszeń znajdują się także na dole tej strony.

Koordynatorem DFN na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu jest
Agnieszka Orkusz e-mail: agnieszka.orkusz@ue.wroc.pl tel.: 71/ 36 80 48