Historia jeleniogórskiego wydziału w fotografii - wystawa w bibliotece

Zapraszamy do oglądania wystawy pt. „50 lat uczelni ekonomicznej w Jeleniej Górze”, przedstawiającej historię rozwoju Wydziału EZiT w ciągu minionego półwiecza. Ekspozycja znajduje się w holu biblioteki i będzie dostępna do 22 maja. Powstała we współpracy Wydziału EZiT i Centrum Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz dzięki środkom budżetu Miasta Jeleniej Góry.

To już kolejna odsłona tej fotograficznej jubileuszowej wystawy EZiT. Oficjalne otwarcie miało miejsce 1 października 2018 roku i zainaugurowało obchody 50-lecia jeleniogórskiego wydziału.

Wystawę mieli okazję obejrzeć już mieszkańcy Jeleniej Góry, goście pałacu w Bukowcu (gdzie mieści się siedziba FUNDACJI DOLINY PAŁACÓW I OGRODÓW KOTLINY JELENIOGÓRSKIEJ), zwiedzający Muzeum Karkonoskie i Książnicę Karkonoską. Teraz i my możemy pooglądać, powspominać.

Zapraszamy!