Szkoła Letnia zatrudni studentów

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu już po raz 12 organizuje Szkołę Letnią (Summer School Poland). W związku tym chcemy zatrudnić dodatkowych opiekunów dla studentów.
O Projekcie
Projekt to unikatowa platforma edukacyjna trwająca 2 tygodnie (07.07-20.07.2019), która łączy zajęcia teoretyczne z zakresu marketingu i zarządzania z niemniej ważnym aspektem społeczno-kulturowy. Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzenia Wrocławia i Krakowa a dzięki bogatemu planowi wydarzeń integracyjnych na pewno po raz kolejny projekt stanie się miejscem nawiązania międzynarodowych przyjaźni i źródłem niezapomnianych wrażeń.
Więcej informacji można znaleźć na www.summerschool.pl
Co oferujemy:
•    Zatrudnienie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w ramach umowy zlecenie
•    Wynagrodzenie min. 300 zł brutto (może być wyższe w zależności od obowiązków i ostatecznej liczby uczestników)
•    Zakwaterowanie w nowej części domu studenckiego Przegubowiec na czas trwania projektu
•    Wyżywienie przez okres trwania projektu (śniadania, obiady)
•    Bezpłatny udział w wycieczce do Krakowa (transport, zakwaterowanie, wyżywienie, zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem, możliwość zwiedzania Auschwitz)
•    Oficjalne potwierdzenie uczestnictwa w projekcie (certyfikat)
•    Darmowe przejazdy komunikacją miejską we Wrocławiu w trakcie projektu
•    Pracę w młodym i otwartym zespole
•    Możliwość współpracy w zespole organizatorów w przyszłych edycjach projektu
Szukamy osoby:
Pozytywnie nastawionej do nawiązywania nowych kontaktów. Otwartej na pracę w systemie projektowym i dobrze posługującej się językiem angielskim zarówno w mowie jak i piśmie. Cechującej się odpowiedzialnością i sumiennością oraz lubiącą atmosferę akademika.
Wymogi formalne:
•    Status studenta
•    Dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie)
•    Możliwość zakwaterowania w akademiku przez okres projektu
•    Dyspozycyjność 1 dzień przed rozpoczęciem, 1 dni po zakończeniu projektu oraz w trakcie jego trwania, również w godzinach wieczornych
Jak aplikować?
Należy przesłać swoje CV (wraz ze stosowną zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na adres joanna.radomska@ue.wroc.pl   do 19.06.2019. Następnie wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej (przeprowadzanej w języku angielskim) – termin rozmowy do uzgodnienia.