UEW Progress Report dla EUA

Centrum Współpracy Międzynarodowej UEW mą przyjemność poinformować społeczność akademicką uczelni o przygotowaniu i złożeniu Raportu o postępach wdrażania zmian na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu dla Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów (European University Association - EUA).

Konieczność przygotowania takiego raportu wynikała z faktu uzyskania w 2019 roku  akredytacji EUA. Raport o postępach wdrażania zmian, przygotowywany po roku od uzyskania akredytacji, jest obowiązkowym dokumentem, który każda z uczelni musi przygotować i dostarczyć do Komitetu Sterującego IEP.
Przygotowany przez zespół Sekcji ds. Akredytacji i Kontaktów Międzynarodowych CWM raport zawiera opis działań, które nasza uczelnia podjęła w ciągu ostatniego roku w celu spełnienia rekomendacji zawartych w Raporcie Oceny Instytucjonalnej EUA, stanowiącego podstawę przyznania naszej uczelni akredytacji EUA.
Rekomendacje te dotyczyły każdego obszaru funkcjonowania uczelni. Raport CWM odnosi się do wszystkich kwestii podniesionych w raporcie EUA, opisując działania władz  oraz całej społeczności akademickiej UEW w procesie realizacji misji..
Zespół pracowników Centrum Współpracy Międzynarodowej, odpowiedzialny za przygotowanie Raportu o postępach wdrażania zmian na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tego raportu!