Uroczystość promocji naukowych

24 lutego 2021 r. odbyły się uroczystości wręczenia dyplomów osobom, którym w minionym roku akademickim na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu nadano tytuły doktora i doktora habilitowanego.
Uroczystości odbyły się w reżimie sanitarnym, w obecności tylko JM Rektora prof. Andrzeja Kalety i dziekan Wydziału Zarządzania – prof. Ewy Stańczyk-Hugiet oraz prodziekana Wydziału Ekonomii i Finansów dr. hab. Marka Kośnego, prof. UEW.

Promocje na stopień doktora habilitowanego po uroczystym ślubowaniu wręczono 21 osobom (w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości – ośmiu osobom, w dyscyplinie  ekonomia i finanse – trzynastu osobom).
Promocje na stopień doktora po uroczystym ślubowaniu wręczono 8 osobom (w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości – dwóm osobom, w dyscyplinie  ekonomia i finanse – sześciu osobom).
Promowanym naukowcom serdecznie gratulujemy.

Nominacje nadane na Wydziale Zarządzania w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości otrzymali:

dr hab. Marcin Gąsior

dr hab. Anna Marciszewska

dr hab. Barbara Mróz-Gorgoń

dr hab. Anetta Pukas

dr hab. Aleksandra Sus

dr hab. Katarzyna Tracz-Krupa

dr hab. Łukasz Wawrzynek

dr hab. Przemysław Wołczek

dr Marcin Jasiński

dr Katarzyna Rozbejko

Nominacje nadane na Wydziale Ekonomii i Finansów w dyscyplinie ekonomia i finanse otrzymali: