Szkoła Doktorska rozpoczyna rekrutację na Doktorat Wdrożeniowy

Doktorat wdrożeniowy, opłacalny rozwój

sd
Szkoła Doktorska Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu rozpoczyna nabór wniosków w ramach piątej edycji Doktoratów Wdrożeniowych.

Pracodawco  uzyskaj przewagę na rynku zatrudniając ludzi ambitnych, gotowych rozwijać kompetencje. Ich doktorat  będzie „szyty na miarę” pod kątem potrzeb Twojej firmy.
Przyszły doktorancie – skrót dr/PhD przed nazwiskiem wielokrotnie zwiększa Twoje szanse na rynku i jest synonimem lidera.
Zapisz się do Szkoły Doktorskiej i zyskaj dwóch opiekunów swojej pracy: profesora z Uniwersytetu Ekonomicznego oraz praktyka wskazanego przez pracodawcę. Oprócz stałego wynagrodzenia otrzymasz  również stypendium.

Termin składania wniosków przez kandydatów upływa 9 kwietnia 2021 roku.
Czekamy właśnie na Ciebie.

Więcej informacji na stronie Szkoły Doktorskiej:

Na Twoje pytania chętnie odpowie: olga.rutkowska@ue.wroc.pl