Angelika Gimel z UEW zdobyła tytuł Miss Studentek Dolnego Śląska

Z ogromną przyjemnością informujemy, że studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Angelika Gimel, zdobyła koronę oraz tytuł Miss Studentek Dolnego Śląska.

Finałowa gala odbyła się 2 lipca we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol.

Angelika Gimel tak opowiada o swoim sukcesie:

Niezmiernie się cieszę z tak godnego tytułu. Trzy dni wcześniej, zanim odbyła się gala, obroniłam na UEW tytuł magistra Zarządzania na piątkę! Był to mój czwarty obroniony kierunek studiów. Ukończyłam również między innymi filologię angielską na Uniwersytecie Wrocławskim.

Podczas gali w Teatrze Capitol we Wrocławiu otrzymałam tytuł Miss Studentek Dolnego Śląska 2021, a tym samym przepustkę do kolejnego etapu konkursu Miss Polski. W sobotę jadę na ćwierćfinały, by walczyć o awans do kolejnego etapu konkursu ogólnopolskiego, czyli półfinału.

Nie ukrywam, iż od dziecka śledziłam konkursy piękności, spełniło się więc moje największe marzenie.

Tytuł Miss Studentek przyznany został po raz pierwszy w historii całego konkursu. Jego celem było przełamanie stereotypów i pokazanie, iż piękno zewnętrzne idzie w parze z rozwojem osobistym i intelektualnym.

c67c2ef3-2bc5-45da-a4fa-a78d2b7de643_easy-resize.com