UEW podpisał umowę z Fundacją Instytut Studiów Wschodnich

Umowa dotyczy realizacji Rankingu Finansowego Jednostek Samorządu Terytorialnego w 2020. Prof. Bartłomiej Nita prezentując wyniki rankingu podkreślił, że jest on w istocie analizą kondycji tego sektora, a wyniki rankingu powinny zainteresować samorządowców, biznesmanów, a także zwykłych obywateli.
Uniwersytet będzie odpowiedzialny za analizę danych, Instytut zajmie się wydaniem i promocją rankingu.

Wydawnictwo będzie promowane podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego w Karpaczu, którego organizatorem jest Instytut. Dzięki umowie przedstawiciele Uniwersytetu będą m.in. uczestnikami merytorycznych paneli dyskusyjnych.

Umowę podpisali: Prezes Zarządu Jerzy Bochyński oraz prof. Bartłomiej Nita, Prorektor ds. finansów i rozwoju.

wr1_8972  wr1_8957_2
Zdjęcia PAP