Dodatkowe zajęcia dla studentów pierwszego roku

STUDENCI PIERWSZEGO ROKU STUDIÓW STACJONARNYCH PIERWSZEGO STOPNIA!

Zapraszamy do skorzystania z dodatkowych zajęć, nieobjętych programem studiów, mających na celu wyrównywanie poziomu wiedzy z następujących przedmiotów:

• MATEMATYKA – oferta skierowana do studentów wszystkich kierunków,

• JĘZYK ANGIELSKI, JĘZYK NIEMIECKI– oferta skierowana do studentów wszystkich kierunków,

• CHEMIA, FIZYKA – oferta skierowana do studentów kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Zajęcia realizowane będą zdalnie, w wymiarze 30 godzin dydaktycznych z każdego przedmiotu.

Termin realizacji: od 21 października do końca grudnia 2021 r.

ZASADY UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH

1. Każdy student uczestniczący w zajęciach może zapisać się wyłącznie na jeden wybrany przedmiot.

2. Decyduje kolejność zgłoszeń.

3. Osoby zapisane na zajęcia mają obowiązek w nich uczestniczyć.

4. Zaliczenie przedmiotu odbywa się bez oceny oraz bez przyznania punktów ECTS.

5. Zajęcia są bezpłatne.

TERMINY ZAPISÓW

12.10 od godz. 14:00 do 15.10 do godz. 23:59 – MATEMATYKA, JĘZYK ANGIELSKI, JĘZYK NIEMIECKI

16.10 od 8:00 do 18.10 do godz.23:59 – FIZYKA, CHEMIA