Idź złoto do złota

Natalia Bajor, reprezentująca KU AZS UE Wrocław zdobyła po raz czwarty z rzędu tytuł Mistrzyni Polski w finale indywidualnych mistrzostw Polski w tenisie stołowym w Arłamowie.

W finałowym meczu turnieju  nasza zawodniczka pokonała 4-2 (9-11,11-7, 11-13, 11-6, 11-5,11-4) Katarzynę Grzybowską- Franc (Dojlidy Białystok) Wcześniej obie zawodniczki wywalczyły wspólnie tytuł mistrzyń Polski w grze podwójnej.
Ponadto Natalia zdobyła brązowy medal w grze mieszanej, wspólnie z Jakubem Perkiem.

Wszystko wskazuje na to, że z naszymi tenisistkami stołowymi spotkamy się na Olimpiadzie Tokyo 2021.