Rekordowa liczba obserwatorów podczas 75 inauguracji roku akademickiego

75 inauguracja roku akademickiego obchodzona w  czwartek 7 września miała szczególnie uroczystą oprawę. Dzięki czterem kamerom umieszczonym w auli CKU można było śledzić kolejne punkty programu online. Wybór tej formy promocji uroczystości był strzałem w dziesiątkę. Skorzystało z niej ponad dwa i pół tysiąca studentów i przyjaciół uczelni.

Immatrykulowanym studentom oraz wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym pracownikom serdecznie gratulujemy. We wdzięcznej pamięci zachowujemy wszystkich tych, którzy aktywnie włączyli się w organizację inauguracji.  Last but not least, gorąco pozdrawiamy naszych gości zgromadzonych  auli i korzystających z transmisji online.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji online: