Kolejny sukces studentów – wygrali hackaton organizowany przez KGHM

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie naszych studentów, którzy zajęli PIERWSZE MIEJSCE w hackatonie zorganizowanym z okazji 60-lecia KGHM.

Wygrany team stworzyli: Agata Zachar, Paweł Kasperkiewicz i Krzysztof Sikociński, studenci V roku kierunku Analityka Gospodarcza.

W rozgrywkach brało udział ponad 50 drużyn. Nasi studenci pokonali między innymi doktorantów z AGH :)

Zwyciężyli w zadaniu nr 3, którego tematem była predykcja wstrząsów sejsmicznych. Team Świeżaków przygotował projekt pt. Cisza przed burzą: świeże spojrzenie na wstrząsy.

W rywalizacji wzięło udział blisko 300 uczestników, którym udało się stworzyć 53 projekty. Uczestnicy kodowali nieustannie przez 40 godzin, w ramach 3 różnych kategorii zadań.

więcej na stronie