Zapraszamy do udziału w Studenckim Programie Stypendialnym organizowanym przez Wrocławskie Centrum Akademickie

1 czerwca 2021r. Wrocławskie Centrum Akademickie uruchamia  nabór do kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego (SPS). Oferta skierowana jest do studentów wyjeżdżających na zagraniczne uczelnie w semestrze zimowym.

O stypendium mogą ubiegać się studenci III roku i lat wyższych studiów jednolitych magisterskich, III roku i lat wyższych studiów I stopnia oraz studiów II stopnia, studiujący w systemie stacjonarnym na uczelniach publicznych i niepublicznych, którzy uzyskali prawo do studiowania na uczelniach zagranicznych.

Wnioski można składać do 30 czerwca 2021 za pośrednictwem aplikacji internetowej dostępnej na stronie www.wca.wroc.pl w zakładce Studencki Program Stypendialny.
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych studentów i doktorantów do udziału w programie.