Porozumienie o współpracy pomiędzy Okręgową Izbą Radców Prawnych we Wrocławiu a Uniwersytetem Ekonomicznym

outlook_3s0w540q__1_                                                                           part_1__1_

Podpisane 2 marca porozumienie dotyczy  współpracy  w ramach rady kierunku konsulting prawny i gospodarczy, podnoszenia jakości kształcenia z uwzględnieniem potrzeb rynku pracy oraz wysokich standardów doradztwa prawnego.

Porozumienie podpisali: prof. Andrzej Kaleta, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Dziekan OIRP we Wrocławiu - dr hab. Tomasz Scheffler i Wicedziekan OIRP we Wrocławiu – Krystian Mularczyk.
Koordynatorami porozumienia będą: ze strony Uniwersytetu dr inż. Letycja Magdalena Sołoducho-Pelc, natomiast ze strony Izby Dziekan i Wicedziekan, sygnatariusze umowy.
Obie instytucje będą informowały o wspólnych inicjatywach podejmowanych w ramach porozumienia.

2021_03_02_umowa_z_uew__3_

2021_03_02_umowa_z_uew__6_