Podsumowanie udziału UEW na XXX Forum Ekonomicznym

Zakończyło się XXX Forum Ekonomiczne. Po raz drugi odbywało się w Karpaczu. Trwało od 7 do 9 września 2021 r.
Co roku gośćmi Forum są czołowi naukowcy, politycy (prezydenci, premierzy, ministrowie, unijni komisarze, parlamentarzyści, przedstawiciele samorządów), przedstawiciele świata biznesu, ludzie kultury oraz dziennikarze. To właśnie w tym miejscu padają ważne deklaracje dotyczące polityki gospodarczej regionu.
Więcej na stronie wydarzenia.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu był partnerem XXX Forum Ekonomicznego.
XXX Forum Ekonomiczne. W poszukiwaniu przywództwa –  serwis UEW

Naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wzięli aktywny udział w kilkudziesięciu wydarzeniach Forum. Dotyczyły one zarówno ekologii, finansów, zarządzania, jak i problemów społecznych mieszkańców Unii Europejskiej. Pierwszego dnia Forum została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji S.A. we Wrocławiu oraz Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu.

W trakcie XXX Forum Ekonomicznego w Strefie Dolnego Śląska zostało uruchomione stoisko uczelni. Elegancka Strefa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu była miejscem dyskusji i spotkań naszych naukowców z gośćmi Forum. Tu także była prezentowana oferta współpracy z UEW.

Zobacz film https://www.youtube.com/watch?v=gLSptOpkU8c

Relacje z udziału naukowców UEW na XXX Forum Ekonomicznym

Co wydarzyło się na Forum Ekonomicznym? 7 września 2021
Co wydarzyło się na Forum? 8 września 2021