Spotkanie z kadrą Lwowskiego Uniwersytetu Handlu i Ekonomii

Z Lwowskiego Uniwersytetu Handlu i Ekonomii przyjechały do nas prof. Marta Barna – Pierwszy Prorektor oraz mgr Tetyana Shtanko – Dyrektor Centrum Edukacji i Współpracy Międzynarodowej. Na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu spotkały się z prof. dr hab. Bogusławą Drelich-Skulska – Prorektorem ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą oraz mgr Iwoną Przyłęcką – Kierownikiem Sekcji Mobilności Międzynarodowej, Uczelnianym Koordynatorem Programu Erasmus. Podczas spotkania rozmawiano o dalszej współpracy naukowo dydaktycznej na bazie wieloletniej współpracy (trwającej od 2006 roku) między Lwowskim Uniwersytetem i UEW.

cem_8502