Podziękowania dla studentów UEW od prezesa NFZ

Dziękujemy naszym studentom i studentkom za nieocenioną pomoc podczas działań zmierzających do zwalczenia pandemii.

Poniżej zamieszczamy pismo od Narodowego Funduszu Zdrowia, podpisane przez prezesa, pana Filipa Nowaka, z wyrazami wdzięczności dla studenckiego grona Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu za tak ogromne zaangażowanie we wsparcie infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest przeprowadzenie szeroko zakrojonej akcji szczepień, dlatego tym bardziej cieszy nas godna naśladowania postawa naszych studentów.

Podziękowania od prezesa NFZ

Podziękowania dla UEW