Ankieta dot. edukacji zdalnej

Drodzy Studenci,
zapraszamy Państwa do udziału w badaniu, którego celem jest ocena zmian, jakie nastąpiły w edukacji zdalnej prowadzonej w polskich uczelniach ekonomicznych w okresie październik 2020–luty 2021 r. względem okresu marzec–czerwiec 2020 r. Badanie prowadzą mgr Michał Król oraz dr hab. Marcin Zawicki, prof. UEK z Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Ankieta składa się z 24 pytań, w tym 3 dodatkowych, a jej wypełnienie zajmuje ok. 12 minut. Ankieta jest anonimowa a jej wyniki zostaną wykorzystane jedynie do celów naukowych. Wyniki badania zostaną opublikowane w czasopiśmie naukowym. Informację o możliwościach zapoznania się z wynikami badania przekażemy Państwu w odpowiedzi na zapytanie skierowane na adres: michalkrol08@gmail.com

Ankieta cieszy się poparciem prof. Edmunda Cibisa, prorektora ds. Studenckich i Kształcenia.

Ankieta znajduje się pod linkiem:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAXsrr32lfxXgDrD9qp0Yl9ufKcEgtW_w_CXgCMkfAXL-KrQ/viewform

Bardzo dziękujemy,
Michał Król, Marcin Zawicki