Tenisistka stołowa AZS UEW w drodze na Olimpiadę

Z satysfakcją odnotowujemy, że na stronie Europejskiego Komitetu Olimpijskiego ukazał się materiał poświęcony zawodniczce AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, trzykrotnej mistrzyni Polski w tenisie stołowym w grze pojedynczej (2018, 2019, 2020) i dwukrotnej w grze podwójnej (2019, 2020) Natalii Bajor.
bajor1
Autor podkreśla niezwykłe postępy poczynione przez naszą zawodniczkę i wróży Jej oraz całej drużynie narodowej tenisistek stołowych, sukcesy w nadchodzących latach. Jej wysoka forma cieszy, bo przed nami Igrzyska Olimpijskie w Tokyo 2020, stolicy światowego tenisa stołowego. 

Pomimo dwumiesięcznej przerwie w treningach spowodowanej pandemią nasza zawodniczka deklaruje wysoką formę i optymizm, tym bardziej, że tenis stołowy ma być również włączony do programu sportowego trzeciej edycji Igrzysk Europejskich w 2023 roku w Krakowie oraz czwartej w Paryżu w 2024. 

Polki miały udany debiut w Europejskich Igrzyskach. Ekipa w składzie: Natalia Bajor,  Natalia Partyka Li Qian oraz  Katarzyna Grzybowska-Franc  zdobyła brązowy medal na II Igrzyskach Europejskich w Mińsku 2019

„Bardzo mnie ucieszyło, gdy usłyszałam, że Igrzyska Europejskie 2023 odbędą się w mojej ojczyźnie” - mówi Natalia. „Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wziąć udział w Igrzyskach. Dla Polski to bardzo  ważne, aby być gospodarzem Igrzysk Kontynentalnych, ponieważ będzie to pierwsza taka impreza”. Pewne jest, że czekają nas spore emocje w nadchodzącym czasie. Trzymamy kciuki za Natalię i Jej koleżanki.
Tutaj przeczytasz artykuł Road to Tokyo: the impressive rise of polish table tennis player Natalia Bajor

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem