UEW podpisał list intencyjny dotyczący współpracy z Athena School of Menagement

19 maja 2021 roku Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu nawiązał współpracę z Athena School of Management, wiodącą uczelnią biznesową w Indiach. Memorandum weszło w życie z chwilą podpisania przez prof. dr hab. Bogusławę Drelich-Skulską (UEW) oraz prof. Aditya Singh (Athena).

Obie uczelnie uznały, że chcą wzmocnić swoją relację, by zapewnić studentom jak najlepsze warunki do rozwoju.

Uczelnie uzgodniły następujące obszary współpracy:

• wspólne dyscypliny dla programów i kursów, w tym wykłady i projekty w ramach programu Executive MBA,

• wymiana kadry ekonomicznej w celach dydaktycznych,

• wspólne badania,

• wymiana studentów.

Uczelnie nie wykluczają, że podejmą współpracę również w innych obszarach. Umowa została zawarta na pięć lat i może zostać przedłużona.

W porozumieniu między dwiema uczelniami zaznaczono również, że od pracowników i studentów jednej ze stron oczekuje się przestrzegania lokalnych wymogów dotyczących takich kwestii, jak zdrowie, bezpieczeństwo, dostęp i ochrona oraz poufność.