Strategia 2030 naszej Uczelni na stronach EUA

Miło nam poinformować, że Strategia 2030 naszej Uczelni została opublikowana na stronach European University Association

Uchwalona przez Senat UEW w marcu 2021 roku Strategia 2030, będąca mapą drogową rozwoju naszej Uczelni na najbliższe lata, zawiera wizję Uczelni, jej misję, podzielane wartości, strategiczne priorytety oraz mechanizm ich realizacji.

Założenia Strategii 2030 doskonale wpisują się w wizję rozwoju uniwersytetów w Europie, zaprezentowaną przez European University Association (EUA).

Publikacja Strategii 2030 została przez EUA powitana jako ważny głos w dyskusji o przyszłości europejskiej nauki i dydaktyki.

Więcej informacji.

kopia_bez_tytulu